אודות

קבוצת שפיר

שפיר נוסדה בשנת 1968 וכיום הינה מובילת השוק בתחום התשתיות בישראל, הן בהיבט תעשייה תומכת תשתיות והן בייזום, תכנון, הקמה, ניהול ואחזקת פרוייקטים.

שפיר מאגדת תחת קורת גג אחת 4 תחומי פעילות מרכזיים תעשיה, תשתיות, זכיינות ומגורים. התחומים פועלים עצמאית מול לקוחותיה ומאפשרים לחברה יתרון מהיותם משלימים ותומכים זה בזה

שפיר עומדת בחזית הטכנולוגית בתחום ההנדסה ואחראית על תכנונם, הקמתם ותפעולם של הפרויקטים המורכבים והמתקדמים בישראל עליהם אמונים אלפי עובדים מיומנים תחת ניהול קפדני ומקצועי.

כחלק מחזון החברה, ומתוך ראיה שעבודותיה מותירות חותם גם עבור הדורות הבאים, מיישמת החברה את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם בתחומי ההנדסה והתשתיות, לצד הקפדה מרבית על דיאלוג מתמשך עם ערכי הטבע הנושקים לעבודתה.

חברת שפיר הנדסה

שפיר הנדסה הינה מקבוצות התעשייה, ההנדסה והתשתיות המובילות והגדולות בישראל עם וותק וניסיון של מעל 50 שנה. הקבוצה פועלת בתחום הייזום והביצוע של פרויקטים רבים ורחבי היקף בתחומי התעשייה, התשתיות, הזכיינות וכן נדל”ן למגורים.

שפיר מובילה בייצור חומרי גלם לענף הבנייה ובבעלותה מפעלי בטון, מפעלי אספלט ומחצבות ברחבי ישראל. כקבוצה המובילה בישראל בתחומי ההנדסה, הבנייה והתשתיות, מציעה שפיר פתרון מיטבי עבור לקוחותיה ושותפיה העסקיים, הכולל שילוב של יכולות הנדסיות במגוון טכנולוגיות ומתבסס על ניסיון עשיר של עשרות מהנדסים העובדים בחברה במשך שנים רבות. כל זה, לצד יכולת פיננסית המבוססת על הון עצמי ושיתופי פעולה עם שוק ההון – שמתבטא במימון וליווי פרויקטים בהיקפים של מיליארדי שקלים תוך ניהול יציב לאורך כל שנות פעילותה של הקבוצה.

תחומי הפעילות של הקבוצה

תעשייה

תחום התעשייה בשפיר מוביל את ייצור חומרי הגלם לענף הבנייה והתשתיות. לחברה מחצבות, מפעלי בטון ומפעלי אספלט הממוקמים ברחבי הארץ. אלה מייצרים מגוון רחב של חומרי בנייה וסלילה, לרבות אגרגטים, אספלט, בטון מובא, ייצור של אלמנטים טרומיים מבטון דרוך ועוד.

תשתיות

החברה אחראית על הקמתם של פרוייקטים רבים ברחבי הארץ לרבות אור יהודה, ראש העין, רעננה, נתניה, מודיעין ועוד, וכן פועלת להקמת פרויקטים הקשורים לפינוי-בינוי באיזורים שונים בארץ. בימים אלו מתכננת ומקימה שפיר מעל 2,000 יחידות דיור ביניהם פרוייקטים גדולים ומורכבים כגון שכונת בצוותא בחריש, שכונה הנבנית בקונספט שיתופי ומונה 86 בניינים ומעל 1,500 יחידות דיור אשר אמורים להיבנות ולהימסר בתוך 40 חודשים כשכונה מוכנה ומוגמרת.

זכיינות

קבוצת שפיר מובילה בהשקעות לטווח הארוך, יוזמת ומבצעת פרויקטים רחבי היקף בשותפות הסקטור הפרטי והציבורי הכוללים יכולות מימון בשותפות גופים פיננסיים מובילים. הפרוייקטים כוללים ברובם תכנון, הקמה, אחזקה ותפעול שוטף ועצמאי לאורך תקופת הזיכיון. בין הפרוייקטים כביש 6 חוצה צפון, הנתיב המהיר בכניסה לתל אביב, הרחבת משכן הכנסת, חניון הלאום בירושלים, הקמת מעונות בצלאל בירושלים ועוד פרויקטים בתחומי הבניה, הזכיינות והתשתית.

ייזום נדל"ן ומגורים

קבוצת שפיר יוזמת ובונה אלפי יחידות דיור באזורים שונים ברחבי הארץ. יכולותיה היזמיות וההנדסיות של הקבוצה מבטיחות את רמת הביצוע הגבוהה ביותר . כמו כן פועלת החברה להקמת פרוייקטים הקשורים בהתחדשות עירונית ופינוי בינוי. חברת שפיר אחראית על הפרוייקטים משלב תכנון הבניה ועד מסירת המפתחות לדיירים. שפיר מגורים יזמה והקימה אלפי יחידות דיור בשכונות המובילות לרבות רעננה, הרצליה, אור יהודה, ראש העין, חריש, מודיעין ועוד

מתעניינים בפינוי בינוי או בדירה
באחד מהפרוייקטים שלנו?

בואו לקבל הצעה משתלמת במיוחד. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

ט.ל.ח | כל הזכויות שמורות © שפיר מגורים

Site By | SHOWCASE