התחדשות עירונית היא צורך קיומי

בימים אלו אנו עדים לחשיבותו של ממ"ד בדירה, דירות רבות במבנים ישנים בישראל אינן כוללות ממ"ד. הפתרון הבלתי נמנע למבנים ישנים אלו , הוא התחדשות עירונית או בשמה המוכר – פינוי בינוי. אם אתם גרים בדירה שאינה כוללת ממ"ד קבלו טיפים לקידום פרויקט התחדשות עירונית באופן הנכון והמהיר ביותר.

מתקפת הטילים על ישראל המחישה באופן שלא משתמע לשני פנים את החשיבות של ממ"ד בכל דירה. גם במבנים בהם יש מקלט בקומת הקרקע מהירות ההגעה היא בעייתית וקריטית. והפתרון לזה הוא ממ"ד." אומר גד גרשון, סמנכ"ל התחדשות עירונית בחברת-שפיר מגורים ובניין.
הדבר הראשון שיש לעשותו הוא לבחור על ידי הדיירים, נציגות מטעמם אשר תבחר במהירות עו"ד שייצג את הדיירים ויעבוד על ניסוח הסכם למול היזם. 
הנציגות ועורך הדין יבחרו יזם שיתאים לגודל הפרויקט . 

בחירה נכונה של היזם/ קבלן היא תחילת הדרך ליציאה לפרויקט בדרך הנכונה והמהירה.

המרכיב החשוב ביותר להצלחת הפרויקט הוא בחירת חברה יזמית איכותית ומנוסה בתחום הפינוי בינוי שתבצע את הפרויקט באופן האיכותי והמהיר ביותר.  

חשוב לבחור חברה יציבה עם גב כלכלי מוכרת ומנוסה בתחום.

עדיף לבחור חברה המציעה את כל השירותים תחת קורת גג אחת, יזם, קבלן ותשתית ובכך לקבל את הביטחון הנדרש למקצועיות ושליטה בכל שלבי הפרויקט תוך עמידה בלוחות זמנים. 

ככלל יש לדעת את ההבדל בין פרויקט פינוי בינוי לתמ"א 1/ 38 . בפרויקט פינוי בינוי נבנים מספר מבנים מהיסוד הכל חדש. כך שכל הסביבה מתחדשת ובין היתר מוחלפות גם כל התשתיות. הדיירים יוצאים מדירתם בזמן הבנייה ובסוף התהליך מקבלים מפתח לדירתם החדשה. זאת ללא כל עלות מצדם תוך העלאת ערך הדירה ושידרוג הביטחון האישי ואיכות החיים טובה יותר.

קבוצת שפיר הנדסה היא חברה וותיקה ומנוסה הפועלת מזה 50 שנה בייזום ובניה ועומדת מאחורי אלפי יחידות דיור באזורים שונים ברחבי הארץ. 

"העוצמה של שפיר, הגב הכלכלי, הניסיון והצוות המקצועי, הם אלה שמפרידים בין חברות יזמיות עם ניסיון, שיודעות להתמודד עם פרויקטים גדולים ולהביא תוכניות גדולות לגמר, לבין יזמים שעשויים להתייאש באמצע ולנטוש את פרויקט במהלך העבודות " מסכם גרשון.

שפיר מגורים מקבוצת שפיר, היא חברת נדל"ן וותיקה ומנוסה עם עשרות אלפי יח"ד ו מגוון פרויקטי בנייה ברחבי הארץ לרבות שכונות שלמות, מבני ציבור, תשתיות ושטחי מסחר.

שפיר היא הקבוצה המובילה בישראל בתחום התעשייה, הבנייה, ההנדסה והתשתיות. הקבוצה מתמחה במתן פתרונות מקיפים החל מייצור חומרי הגלם דרך תכנון, ייזום, הקמה והפעלה של הפרויקטים ההנדסיים הגדולים ביותר.  

שפיר מגורים מזמינה אתכם לקבל יעוץ מצוות מקצועי ומיומן שיתן לכם מענה מהיר על ההליך הצפוי וסדר הפעולות הנדרש בכדי לקדם במהירות פרויקט פינוי בינוי. 

אם גם אתם חושבים על פינוי בינוי

השאירו לנו פרטים ומומחה מטעמנו יחזור אליכם עם לייעוץ